Dlaczego warto wybrać zabawki WADER

Niemal każdy rodzic zastanawia się jakie zabawki najlepiej wybrać dla swojego dziecka. Żeby były ciekawe, najlepiej kolorowe, bezpieczne i dobrze żeby przy okazji zabawy były też formą nauki. Ale co chyba najbardziej oczywiste, żeby sprawiały dzieciom dużo radości, wrażeń i zapewniły fascynującą, ciekawą zabawę.

Jedną z najpopularniejszych firm produkujących nowoczesne, kolorowe i bezpieczne zabawki jest WADER.

Fabryka Zabawek WADER to jedna z najbardziej znanych marek branży dziecięcej. Działa na rynku już od ponad 27 lat i zalicza się do czołówki polskich producentów zabawek dla dzieci. Zabawki oprócz tego że charakteryzują się barwną kolorystyką oraz dużą funkcjonalnością, trwałością i bezpieczeństwem, jednocześnie poprzez elementy edukacyjne są ciekawą formą nauki poprzez zabawę. Ruchome elementy i możliwość kierowania nimi dodatkowo pozwalają dziecku ćwiczyć koordynację ruchową. Produkty mają nowoczesny wygląd i są wykonane z dużą dbałością o szczegóły i mogą służyć do zabawy zarówno w domu jak i na dworze.. Wielbiciele pojazdów znajdą z ofercie firmy WADER wiele ciekawych propozycji.

Nowoczesne technologie produkcji oraz najlepsze surowce i barwniki zapewniają zabawkom WADER najwyższą jakość wykonania. Zabawki spełniają normy Unii Europejskiej z zakresu bezpieczeństwa i wpływu na środowisko. Ale przede wszystkim te nowoczesne i kolorowe zabawki zapewnią dzieciom pełną wrażeń zabawę.

Jedną z ciekawszych i popularnych pozycji wśród zabawek tej firmy jest Super Tech Truck laweta ze spychaczem WADER 36720. Jest to zestaw składający się z dużej ciężarówki oraz spychacza. Dzieci mogą z łatwością załadować na spychacz i przewozić wszystkie potrzebne przedmioty. Kierowanie ruchomą łyżką sprawia, że dziecko może przy okazji zabawy ćwiczyć koordynację ruchową. Ciężarówka ma rozkładany podjazd, co pozwala na wjazd i zjazd spychacza na przyczepę. Naczepa ma możliwość montażu na dwa sposoby i dzięki temu może osiągnąć nawet 78 cm. Dodatkowo posiada nóżki, dzięki czemu może pełnić funkcję samodzielnej przyczepy. Zabawki charakteryzują się dużą funkcjonalnością, trwałością i bezpieczeństwem. Nowoczesny wygląd i ciekawa kolorystyka zapewnią dziecku mnóstwo wrażeń i naprawdę ciekawą zabawę.

Zabawki mogą być używane zarówno na dworze jak i w domu. Wymiary w opakowaniu: 78 x 27,5 x 19 cm, wiek: 3+. Zestaw z dodatkowymi elementami w ozdobnym, kartonowym pudełku.

Super Tech Track to nowa seria WADER składająca się z lawety z wywrotką, spychaczem, śmieciarką, walcem, betoniarką oraz kontenerami budowlanymi. Seria otrzymała wyróżnienie w konkursie „Świat przyjazny dziecku” w kategorii „Zabawki dla dzieci 3-7”.

Andrzej Koprowski

Andrzej Koprowski

Andrzej Koprowski interesuje się dziennikarstwem internetowym. Pisze regularnie dla wielu portali internetowych oraz pomaga nam w kreatywnej współpracy. Absolwent Politechniki Śląskiej. Wszystkie artykuły autora