Magia, zaklęcia i spętanie miłosne

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jakie różnice niosą w sobie pojęcia spętanie miłosne oraz urok miłosny? Niestety niewielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, jednak są to dwie różne intencje z jakimi przychodzimy prosić o miłość i uczucie drugiej osoby. Spętanie miłosne ma wydźwięk negatywny – dotyczy osób, które pożądają miłości drugiej osoby do siebie bez jej zgody, na siłę, nie licząc się z niczym i nikim wokół. Osoba zmuszająca do miłości musi jednak zdawać sobie sprawę z tego, że spętanie miłosne nigdy nie będzie skuteczne i nie będzie działało długo. Ten proces uda się na pewien okres czasu, jednak kiedy w związku pojawią się trudne chwile, kłótnie, nieporozumienia – wówczas miłość znika.

Spętanie nie jest w stanie tego opanować. Dużo silniejsze i skuteczne są rytuały miłosne jednakże one dotyczą wyłącznie pozytywnych i szczerych relacji, które nie są nawiązywane na siłę, lecz ze wspólnej woli posiadania szczęścia i spełnienia. Pamiętaj by pozostawiać drugiemu człowiekowi zawsze wolny wybór, otwarte drzwi do Twojej duszy. Jeśli sam postanowi z nich skorzystać i zbliżyć się do Ciebie – wówczas przyjmij go, jeśli jednak nie – nie usiłuj zatrzymać tego uczucia, gdyż emocje budowane na siłę nigdy nie przetrwają.

Zaklęcia miłosne i magia miłosna interesuje przede wszystkim osoby, które stoją w trudnym życiowym momencie i nie wiedzą jak poradzić sobie z problemem prawdopodobnej straty osoby ukochanej. Czasem oczywiście nie chodzi też o samą stratę a o odszukanie drugiej połówki i zawiązanie poważnej relacji. Magia miłosna i zaklęcia są w stanie pomóc w tych poszukiwaniach, jednak najpierw musimy zacząć od samych siebie. Jeśli będziesz nad sobą pracować, będziesz otwarty na ludzi, na poznanie nowych rzeczy, zaczniesz zgłębiać i rozpoznawać swoje emocje, wówczas otworzysz się również na drugą osobę, z którą możesz stworzyć coś niesamowitego.

Magia miłosna może być sposobem na zatrzymanie kogoś przy sobie, na zapobieganie stracie i rozpadowi związku. Musisz pamiętać, że aby magia zaklęć miłosnych zadziałała, powinieneś spełniać pewne warunki i zalecenia, dzięki którym moc odprawianych rytuałów ma dużo większą szansę na powodzenie. Bardzo znane i często odprawiane są rytuały na przywołanie danej osoby, na rozbudzenie namiętności, na usidlenie kogoś w miłości wbrew jego woli. Musisz jednak zastanowić się odprawiając dane uroki, czego tak naprawdę chcesz i czy nie chcesz budować relacji na nieprawdzie i przymusach. Negatywne uroki to splątanie miłosne, które nigdy nie sprawdza się na dłuższą metę w żadnym związku, gdyż jest powołane wbrew woli. 

Joanna Kotlińska

Joanna Kotlińska

Joanna jako nasz edytor pracuje nad tym, aby każda porcja wiedzy była merytoryczna i praktyczna. To osoba o wielu pasjach; począwszy od dietetyki przez muzykę, aż po trenowanie Krav Magi. Z wykształcenia jest doktorem nauk medycznych i pomaga nam rozróżnić prawdy i mity na temat zdrowia.